Nápověda: Jak vytvořit hru

Tvorba hry krok za krokem

Několik důležitých rad

Grafika hry

Základní rady a postupy

Vkládání grafických objektů
a animací do hry

Co ještě musíte vědět
o grafice hry

Nepřehlédněte

Praktické rady: Jak udělat...

FAQ: Často kladené otázky

Fórum tvůrců her

Lovci vesmírných pokladů pro Android a 500 000 hráčů čarodějky Alice

 

Právě vychází hra Lovci vesmírných pokladů
Hra Alice a Polepšovna pro Čarodějky má přes 500 000 stažení


Praha 21.3.2017: Třetí sérii klasických adventure her pro OS Android - s názvem Lovci vesmírných pokladů - právě vydalo studio GameStylus. Stejně jako předchozí dvě série - Mutanti vs. Vyvolení a Alice a Polepšovna pro Čarodějky jde i tentokrát o klasické point-and-click adventure hry s animovanou, ručně kreslenou grafikou.

O čem nové hry jsou? Po Třetí Galaktické válce zůstala spousta světů v ruinách. A v těch ruinách zůstaly poklady nedozírné hodnoty. Galaxii křižují stovky lovců pokladů. Jedním z nich je i David Fox. A zdá se, že se na něj konečně usmálo štěstí...

V prvním díle hráči objeví stopy, které nechala slavná lovkyně vesmírných pokladů ve vesmírném restaurantu. A vydají se do míst, kde chtěla získat poklad neuvěřitelné hodnoty. Ve druhém díle se pak vydají po stopách vědců, kteří objevili cenné T-drahokamy plné energie. Zjistí, kde se nachází jejich hyperprostorová loď a zamíří do míst, kde by se měl nacházet největší vesmírný poklad všech dob.

Hra je vícejazyčná, mimo jiné kompletně Česky. Hra Lovci vesmírných pokladů, stejně jako předchozí dvě série her, nabízí v menu SuperHelp pro rychlou pomoc ve hře a také funkci Automatického ukládání pozice.

První díl nové série je zdarma, druhý díl, který nabízí téměř dvojnásobek lokací, pak za cenu cca 35 Kč.

Předchozí novinka, Alice a Polepšovna pro Čarodějky, dosáhla od svého uvedení loni v listopadu 500 000 stažení při průměrném hodnocení 4,4 z 5. V průběhu letošního roku vydá GameStylus ještě hry Ostrov 16 sester a také třetí pokračování úspěšné série o Alici čarodějnici.

 

Screenshoty z prvních tří sérií her jsou k dispozici zde - herní screenshoty.